Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

turbina w 1.9TDI rozłącza sie powyżej 140km/h

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • turbina w 1.9TDI rozłącza sie powyżej 140km/h

    maxpaynemm, obie się łapią

  • #2
    turbina w 1.9TDI rozłącza sie powyżej 140km/h

    Witam. Od jakiegos czasu mam problem z turbiną. Do 140km bez żyłowania jedzie normalnie ale jak juz przekraczam tę prędkość wyłącza sie i dopiero jak zgasze i zapalę ponownie silnik dziala i ciągnie. W mieści nawet przy wysokich obrotach nic sie nie dzieje tylko w tracie. Co to moze byc? Z góry dzieki za info
    OII - 1.9TDI AMBIENTE - Black Magic

    Komentarz


    • #3
      Typowy notlauf. Przyczyn może być kilka. Logi dynamiczne prawdę powiedzą.

      >>>moja srebrna kombi strzała<<<

      Komentarz


      • #4
        filOII, i bardzo dobrze że się rozłącza powyżej 140km/h przynajmniej prawa jazdy nie stracisz :lol: a tak na serio kabanos już wcześniej napisał co trzeba :wink:
        superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

        poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

        Komentarz


        • #5
          Witam,
          Miałem ten sam problem. U mnie przy ~120km/h (2,5tys), właśnie się turbo wyłączało. Przechodziło w tryb serwisowy żeby nie uszkodzić. Po podłączeniu pod kompa wywalało błędem przeładowania turbiny. Zajechałem do mechaniora i powiedział że trzeba by rozebrać Turbo i zobaczyć bo najprawdopodobniej są zapieczone łopatki(CZYSZCZENIE). Powiedział też ze można by spróbować też trochę mocniej ją pokręcić przez jakiś czas. Czasami bywa tak że sama sobie poradzi z tym i przepchnie co siedzi.
          Podobnych tematów jest full jak sobie poGOOGLasz - odnośnie silniczka "1,9TDI problemy z turbo.
          Było pisane u nas na forum. Wystarczy użyć SZUKAJki.
          Forum - Octavia Club Polska
          Proponuję przenieść się dalej tam a ten post zamknąć.
          Każdy problem ma rozwiązanie... a jak nie ma rozwiązania, to nie ma problemu.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X